Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutéž!Letní lásky witch

5. 1. 2008

Obrazek

Tak holky,zadávám soutěž,která je připravená na prázniny,ale abychom to stihli do tich prázdnin,tak budeme mluvit o lonských prázdninách:-)

Takže chtěla bych abyste napsali do komentářů.Nějakej krátkej či dlouhý příběh o Letní lásce na prázdninách...Může to být vymyšlené nebo to může být pravdivé.nejhezči příběh vyhraje diplomek.

Doufám,že se zúčastníte.Tak jděte do toho!

Z láskou Will

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prázdniny

(hjgoh, 22. 2. 2010 17:36)

bylo to tak že jednou se will (to bylo will 8)
zamilovala do kluka jménem matt(bylo to na táboře)
..............a když byl den loučení tak nechtěli
jet domů od sebe.

Pouhá letní láska

(Will, 24. 1. 2008 20:24)

Začátkem prázdnin: "Ták, holky, po tvrdé práci následuje zábava!" Křikla Lenka po přidání poslední konzervy do regálu na Eriku a Janu-nejlepší kámošky, které znala už od narození. "No jasně, co třeba Rio?" zeptala se Jana. Lenka s Erikou jednomyslně přikývly.
Po příchodu do Ria si holky všimly nového barmana. Lence se líbil, proto přemluvila holky, aby si šly sednout k baru. "Nazdar holky, obsluhuje vás barman Jakub, co si dáte?" flirtoval Jakub s holkama. "Ale, tady se barmani představují?" přistoupila na hru Lenka. "Samozřejmě, přátelštější přístup k zákazníkům." "Tak to jo, co bys nám teda, Jakube, doporučil?" "Co třeba Nezávazný flirt, nebo Letní láska?" "Tak 3x letní láska!" "Hned to bude" "Ty seš tady novej, že?"zeptala se Erika, "protože sem chodíme často a ještě jsme tě tady neviděly. "No jo, jsem tady na brigádě." A pak si s holkama dlouho povídal, hlavně s Lenkou, docela to mezi nima jiskřilo. Nakonec, když už Lenka odcházela, dal jí Jakub pusu na rozloučenou a strčil jí do ruky lístek s jeho číslem. Když Lenka přišla domů, rozhodla se, že mu zítra zavolá. Strašně se těšila, nemohla usnout, pořád na něj myslela. Když se ráno probudila, popadla mobil a vytočila Jakubovo číslo, ale hned zase zavěsila. Takhle to dělala až do deseti, nakonec však sebrala všechnu odvahu a nechala číslo vytočené déle, "tůů.... tůů... tůů... prosím, Jakub" "Nó čau, tady je Lenka" řekla nesměle. "Jé, ahoj Leni, jsem rád, že ses ozvala, nechceš někam zajít?" "Jasně, kam?" "Já nevím, vyber si, na kafčo, zmrzku, oběd, večeři..." "Co třeba zmrzku a pak možná i kafe?" "Bylas už v te nové cukrárně na náměstí? Mohli bychom se sejít tam." "Ještě ne, v kolik?" "Ve dvě?" "Ve dvě." "Už musím, to víš, zákazníci, čau." "Čau." Schůzka probíhala skvěle, byli si stále blíž. Za týden se setkali znovu. Šli do kina a potom, ji pozval do luxusní restaurace.Bylo to romantické. Takových večerů a dnů bylo stále víc.
V polovině srpna odjeli Lenčini rodiče na dva týdny na dovolenou. Jakub se na tuto dobu k Lence nastěhoval. Jenomže se to zvrtlo, Jakub začal bezdůvodně strašně žárlit, zakazoval jí mluvit s kamarády, prohledával mobil. Nemohla to už vydržet a odjela k babičce. Měla tam čas přemýšlet. Rozejde se s ním, nebo ne, miluje ho, ale... Nakonec mu poslala sms, ať přijde v sedm hodin do parku, že si sním potřebuje promluvit. Souhlasil.
Byl tam, seděl na lavečce v parku a čekal. Vůbec mu nevadilo, že je tma, prší a že je promoklý. Pořád čekal, na ni.
Přišla do parku, postavila se vedle stromu tak, aby ji neviděl. Místo, aby za ním šla, stála tam a vzpomínala...
Vzpomínala na vše, co spolu prožili, na všechny ty krásné chvíle, ale vybavilo se jí také jeho majetnické chování, žárlivost, podezírání, obviňování...
Přistoupila k němu, chtěl ji obejmout, ale nenechala se. "Co se stalo?" "Pamatuješ, jak se jmenoval ten koktejl, který jsem si dala ten den, co jsme se seznámili?" "Samozřejmě, Letní láska." "Ano, chci se s tebou rozejít, byla to opravdu jen letní láska."

Je to celkem smutný příběh,ale je to letní lásce.Tak jsem se teda také přidala.A doufám,že se přidáte i ostatní holky..No tááák,prosím:-)Mimochodem můžete něco najít na internetu.Já to tam našla:-)

Letní láska

(Cornelie, 24. 1. 2008 20:14)

Pomáda-letní láska
Letní láska nečekaná
Letní láska zbláznila nás
Ona mě hned toužila mít
Celkem fajn zdá se mi být
Letní žár noci byl dar
někde v nás byl ten léta žár

(a wenna, wenna, wenna hu)

A co dál? A co dál?
A co - dostals ses dál?
A co dál? A co Dál?
Kdy tě do auta vzal?
Aha - aha - aha
Aha ..

Venku v moři chytla ji křeč
Čekal, zkoušel dát řeč
tak jsem ji zachránil já
Zmáčel mi co se jen dál
Letní žár pohledu pár
óó .. v nás byl ten léta žár

(a wella, wella, wella hu)

A co dál? A co dál?
Měl tě opravdu rád?
A co dál? A co dál?
Chtěla s tebou se prát?
tubydub ..

Vyšli jsme si drinky si dát
Dali jsme si pár limonád
Prázdna pláž noc skryla nás
táhlo už na jedenáCt
letní chlad na písek pad
Ale v nás byl ten léta žár

(wo wo wo)

A co dál? A co dál?
Jen se nevytahuj!
A co dál? A co dál?
Na co zmoch se ten tvůj
šulabapap šulabapap šulabapap..

Pak mě něžne za ruku vzal
Předse víte co bylo dál
Sladkej byl jenže se bál
Uměla to iba bych ji přál
Letní žár a z nás byl pár
óó.. v nás byl ten léta žár

óóóóó...
A co dál? A co dál?
A co koupil pak?
A co dál? A co dál?
Nemá se skončit takt?

S létem skončil i příběh náš
Řek' jsem: Ve mně přítele máš
Navždy mě dal lásku svou
A kde je teď, Kde city jsou?
Letní hřích vzpomínkou dých
Ale - aa, ten léta žár

A co dál?
A co dál?

Tak snad tohle stačí:-DŘeklo se o nějakou Letní lásku,tak tady je text písničky.Letní láska to je,tak co?A will doufám,že se k nám přidáš také;-)