Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pes jako modní doplnek

9. 2. 2008

Psi jako modní doplnci

paris-hiltonMožná patříš mezi milovníky zvířat, kterým rodiče ne a ne dovolit ani vlastního křečka, natož pejska. Přitom některé celebrity zvířátka mají víceméně jen pro parádu a jakmile je zvířátko omrzí, dají jej pryč. A co teprve módní TRENDY určené přímo těmto rozkošným tvorečkům! Je to pro ně trápení?

MÓDNÍ NÁVRHÁŘI MAJÍ O PRÁCI POSTARÁNO

Kdo dnes pravidelně sleduje módní TRENDY, ví, že už dávno nestačí mít sladěnou kabelku a boty, kalhoty a bundu, čepici a šálu – kdo chce být IN a vlastní zvířecího miláčka, měl by jej obléknout do šmrncovní kombinézky, která by stylem i barvou měla ladit s oblečením majitele. Dokonce i na přehlídkových molech se už dávno nepromenádují pouze modelky a modelové, nýbrž také pejsci. Renomované módní salony v poslední době zaznamenaly velkou poptávku právě po těchto oblečcích a vyhlášení módní návrháři navrhují a navrhují…

JAK PEJSKOVI VYBRAT ŠATNÍK?pes

Rozhodla ses, že oblékneš svého pejska? Ideální psí šatník by měl údajně obsahovat minimálně tři oblečky – zimní proteplenou kombinézku, lehčí nepromokavou bundičku a vlněný svetřík. Pokud se však pejska chystáš vzít na nějakou speciální akci, měla bys výběr nových oblečků podřídit právě dané příležitost. Seženeš i psí smoking nebo princeznovské bílé svatební šaty, které si už dokonce můžeš vypůjčit ve specializované psí půjčovně svatebních šatů.

Zapomenout bys ovšem neměla ani na doplňky. Seženeš psí botky, kloboučky, šály a třeba také TRENDY sluneční minibrýle. Vše samozřejmě podléhá nejnovějším módním trendům!

VETERINÁŘI x STYLISTÉ

Většina veterinářů je k otázce oblečků pro psy spíše skeptická a tvrdí, že pes potřebuje při procházce v chladném počasí jen dostatek pohybu, což mu k zahřání bohatě stačí. Na druhou stranu můžeme zvážit fakt, že pejsek chovaný v bytě ve stálém teploučku dříve nebo později skutečně zchoulostiví a teplým svrškem u něj můžeme předejít nachlazení, virovým infekcím či například revmatickým onemocněním. Studie navíc prokázaly, že čím je pejsek starší, tím větší má problémy s termoregulací a mrazem skutečně velmi trpí. Přezevšechno v našich zeměpisných šířkách venku jen tak na pejska v legrační kombinéze nenarazíme.

PEJSCI CELEBRIT

Dnes už má pejska kde kdo a slavní rozhodně nejsou výjimkou. Mrkni se, miláčka si pořídily některé slavné herečky a zpěvačky!

1. Hilary Duff, 2. Britney Spears, 3. Jessica Biel, 4. Pink, 5. Paris Hilton, 6. Mandy Moore, 7. Brittany Murphy, 8. Nicole Richie

Tak co, který pejsek je nejhezčí? :-)

pejsci

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář